rekorgelisim.tv.tr

               

Ceviz.mp3

Rekor Gelişim Ceviz Gübresi


Rekor Gelişim Ceviz Gübresi 1-2-3-4 yaş ceviz fidanına 200-350 gram, yetişkin ceviz  bahçesine dekara 18 kg  atılan organik bir toprak düzenleyici gübredir. Rekor Gelişim ceviz gübresi  ceviz ağacı dahil tüm ağaçlarda  ve  bitkilerde  uygulanır. Rekor Gelişim toprak düzenleyici katı formda  organik bir  üründür. Ceviz ağacı kazık köklü bir  bitki olup her  toprak yapısında  gerek gelişimi gerekse  verimi istediğiniz gibi olmaz. Bu yüzden Rekor Gelişim ceviz gübresi toprağın cevizin gelişimine  ve verimini en ideal halde  kalmasını sağlar. Rekor Gelişim  ceviz gübresi 2009  yılından beri Ülkemizde ve civar  ülkelerin piyasın da  satılmakta  olup ceviz  üreticilerinin ceviz gübreleme amacıyla  vazgeçilmezi bir gübredir. Ceviz fidanlarında  sağlıklı ve hızlı büyüme, ceviz ağaçlarında  meyve  tutumunu artırmak, ceviz iç dolgunluğunu sağlamak, toprak nemini koruyarak daha  az  su ile  ceviz yetiştiriciliği yapılmasını sağlar. Rekor Gelişim ile  yetişmiş bitki ağaçların videosunu izlemek için Rekor Gelişim   ana sayfasından izleyebilirsiniz.

Rekor Gelişim Ceviz Gübresi Ne Zaman Uygulanır

Rekor Gelişim ceviz gübresi ceviz fidanlarına  hem  ceviz fidanları dikiminde  hem de  ceviz fidanı dikiminde  sonra  uygulanabilir. Yılın tüm zamanlarında uygulanabilir ancak Rekor Gelişim uygulaması sonrasında sulama  yapılırsa yada  bol bol yağmur  yağarsa devre  girer, çalışmaya  başlar, su ile  teması çok  gecikse dahi etkisi azalmaz. Yani Rekor Gelişim uygulaması sonrasında  su vermediniz yada  yağmur  yağmadı diye  telaş etmeyiniz. Rekor Gelişim gübresini  yeni dikim ceviz fidanlarında 1  metre  çap alanının içine eşit şekilde saçarak uygulayınız, 2  yaş fidanlarında 1,5 m çap, 3  yaş ve  üstü  fidan ve ağaçlarda  ise dalların en uzandığı yerden başlayarak kök boğazına  kadarki tüm alana  360 derece tüm alana  eşit  şekilde  saçarak uygularız. Ceviz ağaçlarına Sonbahar ve  kış dönemlerinde  uygulanması halinde bir  çapa vs  gerektirmez, yağmur ve  kar  ile  kendisi toprağa  karışır. Önemli olan doğru yere uygulanamazdır. Bir  kimyasal gübresi uygulamayınız. Yani kimyasal gübreler  dal izdüşümü değil daha  çok taç iz düşüm bölgesine, ağacın kök bölgesine yakın olan bölgeye  yarım halka  yay şeklinde  uygulandığı için bazen bu hatalar  yapılabilmektedir. Rekor Gelişim Ceviz gübresinin ceviz ağaçlarına  uygulama  şeklini aşağıdaki videoda  izleyebilirsiniz. 

    Ayrıca ceviz.tv.tr sitesinin de  ceviz  gübreleme sayfasında da  Rekor Gelişim üretici firması olan Rekor Gübre A.Ş firmasının diğer  gübrelerinin de  ceviz yetiştiriciliği gübrelemesi için nasıl kullanılması gerektiğini detaylı şekilde  okuyabilirsiniz. Bunun dışında  ceviz bitki besleme  için gerekli tüm gübreler  hakkında  da detaylı bilgi verilmiştir. 

Rekor Gelişim Ceviz Gübresi Fiyatları

Rekor Gelişim Ceviz Gübresi fiyatlarına  ulaşacağınız  en güncel yer   Rekor Gelişim Gübresinin üretici firması olan Rekor Gübre A.Ş nin tek E-Ticaret sitesi olan  https://www.rekorgubre.com.tr    web sitesidir. Yada  0232 364 22 22 den mesaide  aradığınızda  çağrı merkezinden en güncel Rekor Gelişim Ceviz gübresi fiyatlarına  ulaşabilirsiniz. Sipariş verebilirsiniz. En yakın bayi bilgisine  ulaşabilirsiniz.  

Rekor Gelişim Ceviz Gübresi 18 Kg'lık Sipariş

Rekor Gelişim Ceviz Gübresi 5 Kg'lık Sipariş


TikTokInstagramYouTubeFacebook